Viac ako 50 000 skvelých darčekov

Dokonalý domáci vlasový styling

Rozmýšľate ako si vykúzliť dokonalý vlasový styling aj doma? Budete potrebovať zopár pomocníkov, no vaše vlasy sa vám poďakujú dokonalou pružnosťou, pevnosťou a vysokou odolnosťou. Zvládnete to aj bez kaderníčky či kamarátky.

Profesionálny fén na vlasy Philips HP s ionizačnou technológiou zaistí vaše vlasy lesklé a bez poškodenia. 6 flexibilných rýchlostí a teplotných stupňov zaručujú dokonalú kontrolu a poskytujú optimálnu teplotu pri sušení vlasov. Objemový difuzér je vhodný aj pre zvlnené vlasy a vytvára pružné účesy.

Žehlička na vlasy Remington zanecháva vlasy zdravšie, lesklé a hladké. Keramické plochy žehličky sú napustené vitamínovým kondicionérom, ktorý po zahriatí uvoľňuje do vlasov mikročiastočky. Marocký argánový olej bohatý na vitamín E, 9 nastavení teplôt, automatické vypnutie či funkcia Turbo Boost. To všetko a omnoho viac má táto skvelá žehlička na vlasy.

Teplovzdušná kefa Braun disponuje unikátnou ionizačnou technológiou, ktorá predchádza elektrizovaniu vlasov, zvyšuje lesk a zdravý vzhľad. Systém Anti Dry out zabraňuje presušovaniu vlasov a funkciu chladného vzduchu využijete pre fixáciu účesu.

Kulma na vlasy BaByliss s priemerom 19 mm vám spraví veľké objemné vlny. Pre šetrnosť k vlasom je možné nastaviť až 10 rôznych teplôt od 150 °C až po 180 °C. Kulma disponuje otočným káblom, integrovaným stojanom a studenou špičkou pre jej bezpečné používanie.

Profesionálna vlasová kulma Orava je ideálnym pomocníkom na úpravu stredných až dlhých vlasov. Profesionálny účes si vytvarujete vďaka 3 smerom tvorby kučier a 3 úrovniam časovača pre voľné, pružné a dlhotrvácne kučery. Ergonomická rukoväť a jednoduché použitie kulmy umožňujú ľahkú manipuláciu pre každú ženu.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Najlepšie Darčeky
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart