Viac ako 50 000 skvelých darčekov

Najpredávanejšie a najlepšie spoločenské hry pre všetky vekové kategórie

Vďaka spoločenským hrám si navodíte doma príjemnú atmosféru, pobavíte sa s rodinou či s priateľmi a zaženiete nudu. Vybrali sme pre vás rôzne druhy vhodné pre najmenších až po niekoľko hráčov.

Nová a vtipná Jungle Speed Safari je hra pre najmenších. V hre je 5 totemov, ktoré znázorňujú potravu zvierat a o ktoré hráči medzi sebou súperia. Hra je pre 2-6 hráčov a cieľom je vďaka postrehu a rýchlosti získať čo najviac kariet.

Zábavná hra Hurá zmrzlina je pre deti od 6 rokov, no zaručene zabaví celú rodinu. V hre sa stanete zmrzlinárom, preukážete svoju zručnosť a obsluhovať budete nedočkavých zákazníkov. Čím lepšie a rýchlejšie kornútiky so zmrzlinou naplníte, takým kvalitným zmrzlinárom budete.

Double je rodinná hra vhodná pre deti od 6 rokov, určená pre 2 až 8 hráčov. Táto hra je zameraná na rýchlosť, postreh a reflexy. Cieľovou skupinou sú všetci, ktorí sa chcú poriadne zabaviť a spríjemniť si spoločný čas.

Brix je strategická hra v podobe piškvoriek. Hra je určená pre 2 hráčov od 7 rokov. Dĺžka je približne 10 minút, takže vystriedať sa môže viacero dvojíc. V každom ťahu sa stavia tehlová stena, avšak svoj ťah si musí hráč dobre premyslieť, aby nedostal súper výhodu.

Blafuj je kartová hra s obrázkami zvieratiek vhodná pre deti od 8 rokov určená pre 2 – 6 hráčov. Cieľom hry je oblafnúť spoluhráčov, podstrčiť čo najviac kariet ostatným a vyhrať. Pri tejto hre sa zabaví celá rodina a zaručujeme, že vydržíte aj niekoľko hodín.

Dixit je vykladacia a príbehová hra, vhodná pre viacero hráčov. Všetci sa vystriedajú v roli rozprávača, ktorý opisuje príbehy z kartičiek. Hráči získavajú body zo vsadených kariet a hodnotí sa na základe stupnice, ktorá je súčasťou balenia.

Escape Room je úniková hra, s ktorou zažijete napätie z pohodlia vášho domova. Táto hra je vhodná od 16 rokov pre 3-5 hráčov. Každé kolo čelíte novým elementom, v hre hľadáte kombinácie kľúčov a stopy k rozlúšteniu záhady. Ak ste pripravení na túto výzvu, nečakajte a objednajte si túto fantastickú hru.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Najlepšie Darčeky
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart