Viac ako 50 000 skvelých darčekov

Potešte svojich domácich miláčikov

Každý domáci miláčik si zaslúži nielen vašu pozornosť, ale aj chutné jedlo či vhodné doplnky.

Vedeli ste, že správnou stravou zlepšíte celkové zdravie vášho zvieratka a dokonca dokážete predĺžiť jeho život v priemere až o 4 roky? Dohliadajte na základné pravidlá správnej výživy. Suché krmivo pre psy je neoddeliteľnou súčasťou jedálnička každého štvornohého priateľa. Akinu Bely s príchuťou šunky obsahuje obilniny, mäso a výrobky živočíšneho pôvodu, minerálne látky, antioxidanty a konzervanty, ktoré pes potrebuje. Receptúra spĺňa požiadavky na každodennú porciu a vy sa potešíte priaznivej cene.

Ak je vašim miláčikom mačička, doprajte jej vedľa granúl aj mokré krmivo, napríklad Akinu Caty kúsky v omáčke s hovädzím mäsom. Lahodná konzerva je s vyváženým obsahom živín, obsahuje mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu aj minerálne látky. Lahodnej kuracej chuti vaša mačička určite neodolá.

Najvhodnejšie pre servírovanie potravy pre vašich miláčikov sú ECO bambusové misky vyrobené z prírodného bambusového prášku. Tieto misky sú absolútne bezpečné k životnému prostrediu a sú plnohodnotnou náhradou plastu. S krásnym vzhľadom sa hodia do každej domácnosti a možno ich použiť na krmivo i vodu.

Ako vy potrebujete svoju posteľ, tak i kvalitný pelech je základ najmä vtedy, ak svoje zvieratko máte v interiéri. Pelech by mal byť pevný a krásne držať svoj tvar. Takým je pelech Chester, ktorý nezadržuje nečistoty a je veľmi praktický na údržbu. Vnútorný vankúš je obojstranný a vyrobený z kvalitného dutého vlákna.

Ak chcete svoje zvieratká zabaviť aj vo vašej neprítomnosti, určite zvoľte bavlnený uzol GEPÍK, čo je zapletená hračka s loptou. Bavlnené hračky sú vhodné pre svoje všestranné využitie, kvalitné prevedenie a nízku cenu.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Najlepšie Darčeky
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart