Viac ako 50 000 skvelých darčekov

Športom k zdraviu

Športovanie a pohyb sú pre ľudí veľmi prospešné. Nezáleží na veku či pohlaví. Aktívnemu životu sa môžete venovať popri škole aj zamestnaní. Či už si zacvičíte doma alebo pôjdete na prechádzku do prírody, športovanie si prispôsobíte svojmu času i fyzickým schopnostiam.

Na cvičenie v domácich podmienkach odporúčame univerzálnu Acra fitness sadu. Obsahuje gymnastickú loptu, posilňovacie koliesko, švihadlo, gumový expander a dvojčinnú pumpičku. Všetko potrebné v jednom balení, čo sa vám zíde pri získavaní kondície v pohodlí domova.

Ak by ste sa chceli venovať športu v exteriéri, siahnite po tomto bedmintonovom sete, ktorý si môžete zahrať na dvore, v parku či na pláži. V balení nájdete až 4 bedmintonové rakety, 2 košíky, sieť, teleskopické tyče, upevňovacie kolíky a laná. To, čo na zábavu a fantastickú bedmintonovú hru potrebujete.

Svoje deti môžete potešiť novým bicyklom a spoločne si užiť niekoľkokilometrové cesty. Overeným tipom je detský bicykel Bolt pre chlapcov aj dievčatá, s odpruženým rámom aj vidlicou, vďaka čomu sa prispôsobí na spevnené cesty aj do mierneho terénu.

Uprednostňujete pred cyklistikou korčuľovanie? Aj pre vás máme skvelú ponuku rozťahovacích dámskych korčúľ s vymeniteľným podvozkom. Korčule sú celosezónne – vhodné na ľad i na cestu. Topánka je mäkká a v kombinácii so šnurovaním a sťahovacími páskami zaručuje pohodlné korčuľovanie po celý rok.

Pri športovaní nezabúdajte najmä na ochranu hlavy. Na cyklistiku či korčuľovanie je vhodná prilba, ktorá poskytuje dokonalý systém odvetrávania. Takou je Bell Traverse s perfektnou ochranou a nízkou hmotnosťou. Prilba disponuje s upínacím systémom Ergo Fit, ktorý umožňuje stabilné uchytenie a je vhodná pre každého.

Vďaka fitness náramku si môžete svoje športové aktivity zaznamenávať kdekoľvek a kedykoľvek. Carneo Coolfit meria váš tep, krvný tlak, okysličenie krvi, počíta kroky, vzdialenosti a spálené kalórie. Fitness náramok, ktorý vám poskytne informácie o vašom zdraví a aktivite by si mal zadovážiť každý športový nadšenec.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Najlepšie Darčeky
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart